Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Sparta na úvod přivítá Olomouc. Letošním cílem je play off

11.09.2018 | Jakub Kudláč

Sledge hokejisté pražské Sparty se chystají na další sezónu Para hokejové ligy. Na její úvod přivítají v sobotu 22. září na domácím ledě ve Škoda Ice Rink aréně Olomouc. Hrající trenér Pražanů Jiří Krupička (na fotce) ví, že jeho tým nečeká nic lehkého, každopádně rád by si letos zahrál play off.

Po sedmi letech hlásí sledge hokejisté Sparty trvalý návrat do Prahy, sezónu by měli celou odehrát ve zbrusu nové Škoda Ice Rink aréně ve Strašnicích. "Jsme naprosto spokojení, konečně budeme hrát doma v krásné hale. Doufáme, že to naláká i lidi, aby nás došli občas podpořit," řekl Jiří Krupička, momentálně hrající trenér HC Sparta Praha sledge hokej. Po dvou sezónách totiž u klubu skončil trenér Jan Katauer. "Bohužel se mu trénování nepodařilo skloubit s jeho prací. Momentálně tedy nějakým způsobem vedu tréninky já, každopádně doufáme, že je to pouze nouzový model," pověděl Krupička.

Pražané jsou na úvodní duel sezóny mimořádně dobře připraveni. "Trénujeme od půlky června, před dvěma týdny jsme navíc absolvovali čtyřdenní soustředění, na kterém jsme po dobu čtyř dní trénovali dvakrát denně," popsal Jiří Krupička.

Jeho tým čeká premiéra na domácím ledě v sobotu 22. září, hraje se od 16:30 hodin, přijede Olomouc. "Je to první zápas sezóny, takže se ukáže, jak na tom jsme. Loni to byly s Olomoucí velmi těžké zápasy, čekáme to samé i letos. Po loňském zisku bronzové medaile bychom si rádi opět zahráli letos play off," nastínil plány Krupička, jehož celek se k jistotě vyřazovacích bojů bude muset dostat mezi čtyři nejlepší kluby ze sedmi.

 
Utkání
Muži | sobota 19.10.2019, 13:30
3. kolo
1:2
Sparta - Karlovy Vary
 
Muži | Neděle 15.12.2019
10. kolo
1:2
Sparta - Studénka
 
Muži | Sobota 04.01.2020
11. kolo
3:4
Olomouc - Sparta
 
Muži | Neděle 05.01.2020
12. kolo
2:1
Pardubice - Sparta
 
 
RSS