Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Rozhodnuto za deset minut. Sparta se na obrat proti Pardubicím nezmohla, končí čtvrtá

17.03.2019 | Jakub Kudláč

Sledge hokejisté pražské Sparty obsadili v letošní sezóně České para hokejové ligy čtvrté místo, když padli v sérii o bronz s Mustangy 0:2 na zápasy. Definitivum tomu dala sobotní porážka na ledě Pardubic, kde Pražané po deseti minutách prohrávali už 0:3, stejným poměrem taky duel skončil. Sparťané v sezóně splnili hlavní cíl v podobě postupu do play off, kde už však ani jednou nedokázali zvítězit, v posledních třech duelech navíc nevstřelili ani branku.

sobota 16.03.2019, 15:30
 

SHK Mustangové AUTO IN - HC Sparta Praha sledge hokej

3:0

3:0, 0:0, 0:0

Branky a nahrávky: 7. Gajer (Kvoch), 8. Hering, 10. Kubeš (Kořínek). Vyloučení: 4:3. Využití, v oslabení: Bez. Konečný stav série: 2:0.

Diváci: ČSOB aréna Pardubice

SHK Mustangové AUTO IN: Boček (Drahý) – Štěpják, Kvoch, Kubeš J., Michalec, Horníček, Kubeš P., Buhr V., Hering, Doležal, Kořínek, Buhr R., Chudomský, Ledvinka, Geier, Pabst, Neuman.

HC Sparta Praha sledge hokej: Vápenka – Raul, Zapletal, J. Krupička, Novotný, Frolík, Pšenčík F., Nachtigalová, Ohar, Pšenčík F., Hrbek.

Komentář
 
 
 

Duel se možná mohl vyvíjet lépe pro Pražany, neboť v 6. minutě se dostal do samostatného úniku kapitán Jiří Krupička, branku ale minul. A následně už úřadovali jen domácí. V 7. minutě se prosadil Geier, za další minutu uspěl Hering a v čase 9:54 dokončil smrtící tříminutovku Pavel Kubeš.

 
 
 
Ohlasy

"Soupeř přijel ještě více oslabený, než hrál před týdnem doma. Naše taktika byla tak nedopustit to, co bylo v minulém zápase. Jinými slovy, rozhodnout co nejdříve, ne až v poslední minutě, což se naštěstí povedlo. Chtěli jsme to i z toho důvodu, abychom do hry mohli pustit i širší kádr, což jsme tak udělali, proto ty dvě poslední třetiny byly už takové nemastné neslané. Jsme rádi, že jsem mohli dostat do zápasu všechny naše hráče," říkal po utkání trenér Mustangů Michal Tereska.

 
 

"Pardubice na nás vletěly a pro nás to bylo složité utkání, navíc jsme ze začátku ještě trošku zaspali, takže jsme domácím dovolili hned třikrát skórovat a my jsme na to naopak neodpověděli ani jednou. Takový výsledek se pak těžko dohání, když navíc máte jen nějaké tři střely za třetinu, ještě přes hráče, což velkou šanci neznačí. Bohužel, mrzí mě, že jsme nedali ani jednu čestnou branku, kterou by si za bojovnost mužstvo zasloužilo," říkal po utkání Jakub Novotný, trenér Sparty.

Utkání
Muži | sobota 19.10.2019, 13:30
3. kolo
1:2
Sparta - Karlovy Vary
 
Muži | Neděle 15.12.2019
10. kolo
1:2
Sparta - Studénka
 
Muži | Sobota 04.01.2020
11. kolo
3:4
Olomouc - Sparta
 
Muži | Neděle 05.01.2020
12. kolo
2:1
Pardubice - Sparta
 
 
RSS