Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Trenér Jan Katauer: Dva body jsou pro nás velké zklamání, může nás to ke konci mrzet

26.09.2017 | Jakub Kudláč

Sledge hokejisté pražské Sparty vyráželi na úvodní výjezd do Pardubic a Olomouce s přáním šesti bodů. Ne vše šlo ale dle představ… Pražané po porážce 1:4 s Mustangy a výhře 2:1 po nájezdech nad Kohouty mají na kontě jen dva body a v tabulce se krčí na šesté příčce.

Je to pro nás velké zklamání,“ řekl jasně Jan Katauer, trenér HC Sparta Praha sledge. „Pořád nevím, co se stalo, stále si to analyzuji,“ pověděl v úterním rozhovoru.

S Pardubicemi jsme měli perfektní začátek, šli jsme do vedení po parádní souhře, kdy dal gól dokonce Novotný, který není v týmu od střílení gólů. Kluci bojovali na sto procent, všechno, co jsme si plánovali, kluci předvedli. Padla desátá minuta druhé třetiny a nastal totální krach, vyhoření, jak když hodíte klukům na hlavu mokrý ručník. Začali se motat a Pardubice jsou celek, který dokáže všechno potrestat. Pak už to jelo,“ nechápe lodivod Sparty.

O den později Pražané vyhráli nad Olomoucí „pouze“ za dva body po samostatných nájezdech. „Duševně si to kluci všechno přenesli do druhého dne. Trápili jsme se střelecky, navíc Lepáček za Olomouc výtečně zachytal. I po zápase jsem s ním mluvil a říkal jsem mu, že udělal obrovský krok kupředu za poslední rok. Celkově všichni z Olomouce se zlepšili, bruslařsky byli dobří, bojovali. Navíc viděli, jak my se trápíme a využili toho,“ smutnil Katauer.

Po dvou kolech je tak Sparta nečekaně až šestá. „Je to sice teprve začátek, ale při letošním formátu ligy se bojím, že nás to bude mrzet, že se to při sčítání v závěru projeví,“ komentoval nepovedený start do sezóny Jan Katauer.

 
Aktuální články
Sparta bodovala i se Studénkou, prohrála až v nájezdech

Sledge hokejisté Sparty dokázali i ve 4. kole České para hokejové ligy bodovat, i když ne vyhrát. Na ledě Studénky Pražané padli 1:2 po...

 
Bravo! Sparta vykradla mistrovský Zlín, tři body vystřelil Raul

(FOTO: Jaroslav Kvapil, SHK LAPP Zlín). Perfektní vstup do sezóny zaznamenávají sledge hokejisté pražské Sparty. Ti ve 3. kole České para...

 
Sparta jede na led mistrovského Zlína a Studénky. Každý bod má cenu zlata, hlásí kapitán

Sledge hokejisté pražské Sparty jedou v rámci 3. a 4. kola České para hokejové ligy na daleký výjezd. V sobotu od 15:30 hodin se představí...

 
Úvodní duel sezóny pro Spartu, nad Olomoucí vyhrála po nájezdech
 
Sparta na úvod přivítá Olomouc. Letošním cílem je play off
 
Revoluční sezóna Sparty. Po sedmi letech návrat do Prahy a velké marketingové akce
 
Sparťanská pětka se běžela pro sledge hokejisty, zúčastnilo se jí přes 600 závodníků
 
Běh Sparťanská pětka se poběží pro sledge hokejisty
 
Čtyři zástupci Sparty jedou na Paralympijské hry do Pchjongčchangu
 
Gólman Michal Vápenka: Bronz znamená vydařenou sezónu
 
Utkání
Muži | Sobota 06.10.2018, 15:30
3. kolo
1:3
Zlín - Sparta
 
Muži | Neděle 07.10.2018, 09:30
4. kolo
2:1
Studénka - Sparta
 
Muži | Sobota 27.10.2018
5. kolo
VS.
Karlovy Vary - Sparta
 
Muži | Neděle 28.10.2018
6. kolo
VS.
Litvínov - Sparta
 
 
HC Sparta Praha sledge hokej - kontakt: Jakub Kudláč - kudlacmedia@seznam.cz RSS